Odstránenie graffiti a kvalitný antigraffiti náter VRÁTANE SERVISU ODSTRÁNENIA GRAFFITI Z NAŠICH AGO realizuje medzinárodná firma A SERVIS LIPKA s.r.o. Služby vykonáva nielen v Českej republike, ale aj na slovenskom trhu a v Rakúsku.

Antigrafity náter

Antigraffiti náter je čím ďalej viac využívaná služba našej spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o Je to efektívna prevencia pred stále rastúcim vandalizmom. Ako jediní sme schopní zabezpečiť servisné práce po aplikácii AGO, to znamená, ak je Váš majetok poškodený po nanesení ochrany Bellinzoni vykonáme servis a graffity odstránime. Pretože bola ochrana vplyvom odstránenie porušená, potom je na mieste vykonať jednorazový náter zadarmo a tým je AGO opäť plne funkčná. Takto vykonaná práca je bezkonkurenčná a AGO tak vydrží 4 až 6 rokov. Tento postup je ekonomicky veľmi prijateľný a konkuruje permanentným náterom. Túto službu ponúkame v SR najlacnejšie a sme schopní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, novo aj v Rakúsku odstrániť graffiti do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Táto podmienka servisného čistenia a odstraňovania pre našich zákazníkov je zakotvená v zmluve o dielo.

Nami uskutočňovaný “Systém čistých budov”, kedy sú graffiti rýchlo odstránené, sa osvedčil a sprejeri sa idú spravidla realizovať niekam inam, lebo ich dielo nemá trvalú platnosť. Postupujeme tak, že ak sa objaví na fasáde graffiti, tak vždy ZADARMO ho odstránime a na mieste kde sme odstránili graffiti, nanesieme novú vrstvu AGO, keďže bolo oslabená našou odstraňovacou činnosťou. Tento náš postup je ekonomicky veľmi prijateľný a konkuruje permanentným nátery, ktoré sa pohybujú od 20 €/m². Takto sme schopní preukázať funkčnosť AGO. Túto službu neponúka žiadna z konkurenčných firiem.

ago 1

 

Technické údaje k antigraffiti náterom AGO / antigraffitová ochrana /:

– realizuje sa na všetky typy povrchov, okrem skla, polykarbonátov a leštených kovov

– fasádu neutesňuje, nezadržiava vlhkosť v budove a objektoch – funguje

– náter je paropriepustný – vlhkosť z fasády vystupuje

– náter je hydrofóbny – vlhkosť do fasády nevstupuje – odpudzuje vodu

Odstránenie graffiti

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa zaoberá odstránením graffiti z fasády. Avšak toto odstránenie sa nezaobíde bez odstránenia i fasádnej farby, preto je nutné si ju nechať znovu namiešať a naši pracovníci ju po odstránení graffiti opäť nanesú na plochu. Vhodné je samozrejme opatriť fasádu špeciálnou antigraffitovou impregnáciou. Pri veľmi poréznych a hrubých omietkach sa nám pri odstraňovaní graffiti môže stať, že odstránime aj farbu fasády. Graffiti sa musí čo najviac zoslabiť a následne sa pretrie fasádnou farbou. Ak sa zamaľujú graffiti bez jej stenčenia, prestupujú viditeľné pôvodné kontúry a finálny výsledok nie je efektívny. Nakoniec je potrebné dodať, že odstraňovanie graffiti nemožno technologicky vykonať a zákazky odovzdať v uvedenom termíne dokončenej, ak klesne vonkajšia teplota pod 10°C.

OG 1

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffiti a odstraňujeme nedovolené polepy z presklených plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvorbe vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených plesní a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazíva t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffiti. Metódu pieskovanie možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, slovenskému, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.