Dlhotrvajúca čistota a lesk

Umývanie okien a lodžii Žilina – Akciu sme uskutočnili 24.10.2013 a za našu upratovaciu firmu to vykonával jeden náš zamestnanec, ktorému umývanie okien a lodžií v celku trvalo 3 hodiny.

Pre dlhotrvajúcu čistotu a lesk Žilina bolo najskôr dôležité dôkladne očistiť okenné parapety a rámy. Akonáhle boli vyčistené, pokračovalo sa s umývaním presklených plôch. Pre konečné vyleštenie sme ani pri tejto zákazke ani pri žiadnej inej nikdy nepoužívali leštiace prípravky. Výklady, okná ale aj presklené plochy leštíme výhradne suchou bavlnenou plienkou. Tento spôsob umývania nazývame „trikom suchého leštenia“. Nami takto umyté okná a iné presklené plochy zostanú dlhú dobu čisté Pri súvislom zaprášení sa vďaka nevyužitiu leštidiel na povrchu neobjavia kruhy a ťahy, ako to býva pri leštení povrchov s rôznymi leštiacimi prípravkami. Pre umývanie a čistenie okien a lodžií vyskytujúcich sa vo výškach, máme k dispozícii horolezeckú techniku a speleologickú. Pre umývanie na ťažko dostupných miestach využívame aj vysokozdvižné plošiny a hydraulické rameno.
Celá akcia prebehla bez problémov. Zákazník bol s konečným výsledkom spokojný a taktiež vyjadril svoj záujem o to, že si nás na ďalšiu podobnú akciu bude objednávať aj v budúcnosti.

Ďalej vo Vašej oblasti vieme vykonať: výškové práce, postavebné práce, odstraňovanie grafitov, čistenie fasád, antigrafitová ochrana, umývanie okien a výkladov, strojové čistenie kobercov, tepovanie kobercov, fluatácia podláh atď.

Pre viac info kliknite SEM