Odstránenie graffitov a kvalitnú antigraffitovú ochranu VRÁTANE SERVISU ODSTRÁNENIA GRAFFITOV S NAŠÍM AGO realizuje medzinárodná firma A SERVIS LIPKA s.r.o. Služby vykonáva nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike a v Rakúsku.

Kvalitné odstránenie graffitov

Naša medzinárodná firma ponúka služby odstránenie graffitov, ochrany proti grafitovému znečisteniu, vandalizmu a účinnej obrany proti spreyerom a pouličnému umeniu, v systéme budovy bez graffitového znečistenia, stop sprejerstva, stop sprejom, odstránenia graffitov, čistenia grafitov, stop nedovoleným graffitom účinnou prevenciou, kvalitnej antigrafitovej ochrany a rýchleho a včasného odstraňovania aj najmenšieho graffitového znečistenia ihneď, strhnutia a odstránenia nezákonného vylepenia a plagátov. Povrchy, ktoré nie sú ošetrené AGO a objavia sa na nich graffity idú odstrániť na 60 – 90%, pričom pri fasádach je nutné zaobstarať si navyše fasádnu farbu na pretretie. Je najľahšie sa pred sprejermi ochrániť antigraffitovou ochranou. Pri odstraňovaní graffitov postupujeme tak, že sa povrch graffitov čo najviac zoslabí a následne pretrie fasádnou farbou. Ak sa na graffity natrie fasádna farba, bez toho aby sa graffit zoslabil, prestupujú na fasáde jeho kontúry.100% výsledok s odstránením graffitov je možné len na plochách, kde je nanesená antigraffitová ochrana. Odstraňovanie graffitov je možné realizovať len s vonkajšou teplotou nad 10 °C.

OG 2

 

Antigrafitový náter

Podľa štruktúry povrchu nanášame vrstvy antigrafitového náteru. Môžeme ho naniesť na rôzne druhy plochy vrátane plastov. Antigrafitovú ochranu neznesú materiály ako je priehľadný polykarbonát, sklo a leštené kovy. Podmienkou pre nanášanie antigraffitového náteru je vonkajšia teplota nad + 10 °C. Pri hladkých plochách väčšinou aplikujeme 3 vrstvy, ale pri pórovitých a štruktúrovaných povrchoch odporúčame naniesť 6 až 12 vrstiev. Na Slovnesku poskytujeme najlacnejšie cenu a to od 4, €/m². Antigrafitový náter možno tiež aplikovať na marmolit. AGO sa na marmolit nanáša vo 3 – 5 vrstvách v cene do 23 €/m². Pri povrchoch ošetrených antigraffitovou ochranou garantujeme 100% výsledok v odstránení graffitov a navyše nanesieme na povrch jednofázový náter Bellinzoni, ktorý Vám doplní ochrannú vrstvu AGO. Antigraffitový náter má životnosť 4 – 6 rokov a ochráni fasádu na Vašej budove. Ak aplikujeme anti graffitový náter alebo nástrek na Vašej budove, sme schopní odstrániť graffity do 14 dní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike a už aj v Rakúsku. Táto služba servisného čistenia a odstraňovania je pre našich zákazníkov zakotvená v zmluve o dielo.

Rýchle odstránenie graffitov odrádza “pouličných umelcov” od vytvárania svojich diel, keďže ich dielo nemá dlhé trvanie. Náš systém je nasledovný: Ak sa objaví na fasáde budovy graffit, my ho odstránime a nanesieme ZADARMO novú AGO na miestach, kde bolo stenčenie alebo odstránenie našou činnosťou. Túto službu sme zaviedli do praxe, aby sme boli schopní ponúknuť prijateľnú cenu. Permanentná viacnásobná ochrana je drahá cca od 20 €/m² a hlavne je úplne zbytočné chrániť celú ošetrenú plochu, na miestach kde neboli pokreslené. Túto službu -budovy bez graffitov ponúka len naša firma a nemá v SR konkurenciu. Lacný a efektívny servis neponúka takmer žiadna z iných firiem.

ago hl

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj ďalšie služby ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnaciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu Pieskovačku W 1-40 a abrazivo t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffitov. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, ktorá je schválená Pamiatkovým úradom SR. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, pórov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitier hoci lúhom a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Naše služby ponúkame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.