Umývanie okien domácností a firiem Žilina 

Počas svojej dlhoročnej pôsobnosti získala naša upratovacia spoločnosť, A SERVIS LIPKA, veľké množstvo spokojných zákazníkov, pre ktorých zabezpečujeme umývanie okien domácností, bytov, firiem Žilina. Disponujeme vlastným teamom skúsených a riadne vyškolených zamestnancov, ktorí zabezpečia pri umývanie okien pre byt, dom domácnosť, kanceláriu, firmu Žilina vysokú kvalitu vykonanej prácu a dokonale čisté okná. Kvalitné nástroje a pomôcky, ktoré využívame na umývanie okien v bytoch, súkromných domoch, domácností, kancelárií a miesta kde sídli firma Žilina, zabezpečia dôkladne vykonanú prácu bez poškodenia povrchov okien, výkladov a iných presklených plôch.
Bez prípadných rýh a škrabancov dokážeme odstrániť ochranné fólie Žilina, odstrániť a vyčistiť reklamné či nedovolené polepy Žilina, a to pomocou špeciálnych korundových žiletiek, ktorých priemer je minimálne 10 cm. Prepracovaný postup pre umývanie okien kancelárií, obchodov, prevádzok, firiem, domácností, bytov a domov v Žilina je zárukou, že počas našej práce nedôjde k poškodeniu akéhokoľvek majetku zákazníka a znečistená voda od umývaných okien nepoškodí podlahu alebo maľbu.
V mnohých obchodných centrách sa nachádza veľké množstvo prevádzok, ktorých výlohy sú poznačené škrabancami a ryhami. Tieto poškodenia vznikajú v prípade, že práce je vykonaná neodborným spôsobom. Častokrát nedostatočne vyškolený pracovník používa nevhodné nástroje ako sú nože, špachtle alebo oceľové stierky. Takéto poškodenie je viditeľné predovšetkým pri bližšom pohľade smerom k reflektorom, ktorými tieto výlohy bývajú nasvietené.
Pre svojich zákazníkov realizujeme aj denné a pravidelné upratovania v domácnostiach Žilina a vo firme Žilina. Na strojové čistenie a tepovanie kobercov Žilina a používame špeciálnu metódu, vďaka ktorej dosahujem veľmi dobré výsledky.
Vieme dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie a banery zo skla a podkladov Žilina. Ďalej dokážeme odstrániť a vyčistiť grafiti Žilina. Realizujeme nástrek a následne aplikujeme AGO/ antigraffitovú ochranu, antigrafitový nástrek Žilina /. Vykonáme pre Vás aj následný servis a robíme odstránenie a vyčistenie graffiti Žilina – budova bez grafitu a grafitového znečistenia Žilina.
Vieme taktiež odstrániť a vyčistiť grafiti Žilina. Denné a pravidelné upratovanie bytu, domácnosti, kancelárie Žilina, vždy realizujeme s ohľadom na požiadavky zákazníka a na jeho časové potreby. Zaistíme taktiež upratovanie po stavbe Žilina, strojové čistenie a tepovanie kobercov Žilina, upratovanie po rekonštrukcii Žilina strojové, upratovanie po maľovaní a maliaroch Žilina a generálne čistenie podláh Žilina, voskovanie fluatácia podláh Žilina.
Zabezpečujeme pre zákazníkov aj pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, kancelárií a firiem Žilina.

Pre viac informácii kliknite SEM.